MARIOSS SP. z o. o.     45-110 OPOLE, ul. Głowackiego 25-27                                                                                                          e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 754-10-03-522     tel.: 77 456 62 24      kom. 792 621 722                                                       e-mail dla klientów z Wrocławia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rolety tekstylne podnoszą estetykę wnętrz,  dając możliwość całkowitego zacienienia.  Wysokiej klasy komponenty i materiały używane do produkcji rolet importowane są od renomowanych europejskich dostawców. Szeroka gama systemów i materiałów zadowoli najbardziej wymagających klientów.
W naszej ofercie posiadamy:
Roleta Plus
Jest najprostszym system w obsłudze i montażu o wszechstronnym zastosowaniu. Jej klasyczny wygląd sprawia, że jest ona bardzo popularnym systemem zaciemniania wnętrz. Może być montowana na skrzydle okiennym w sposób inwazyjny lub bezinwazyjny (łapy nakładane) lub montowany na ścianę.
System plus występuje również w zminimalizowanych gabarytach dzięki którym estetyczniej prezentuje się na oknie.
11 mini

Rolety MAXI
Roleta materiałowa wyposażona w kasetę i prowadnicę PCV doskonale komponuję się z skrzydłem okiennym. Dzięki zastosowaniu różnych kolorów ramy dostosowanych do koloru okna staję się mało widoczna po schowaniu materiału do skrzyni. Roleta montowana jest na skrzydle okiennym za pomocą taśmy dwustronnej dzięki czemu nie ma ingerencji  w okno,  a montaż nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi.
Rolety MAXI występuje również:
-  w zminimalizowanych gabarytach dzięki którym estetyczniej prezentuje się na oknie.
- w systemie z prowadnicami i kasetą aluminiową wyposażoną w sprężynę, który umożliwia pracę rolety od dołu do góry. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zasłonić dolną cześć okna przy jednoczesnym pozostawieniu niezasłonionej części górnej.

345
Roleta Dzień-Noc
Dzięki zastosowaniu dwóch warstw materiału przesuwających się względem siebie stanowi połączenie rolety materiałowej i żaluzji poziomej. Zastosowanie wysokiej klasy tkanin sprawia, że doskonale się komponuję w nowych aranżacjach wnętrz.
Rolety Dień-Noc występują w wersji; wolno wiszącej, z kasetą aluminiową lub  w kasecie PCV z prowadnicami.
System wolnowiszący jest często montowany na skrzydle okiennym za pomocą łap nakładanych (montaż bezinwazyjny) czy też ścianie lub wnęce okiennej.  Roleta dzień-noc z kasetą aluminiową montuje się za pomocą klipów do ściany lub sufitu. Natomiast system dzień-noc z kasetą i prowadnicami PCV podobnie jak rolety typu Maxi montowany jest za pomocą taśmy dwustronnej do skrzydła okiennego.
DN wolnowiszacyDN z kaseta ALDN z kaseta i prow
Roleta DEKOLUX  
System DEKOLUX jest dopasowany do wszystkich dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym modeli okien dachowych. Kaseta i prowadnice wykonane z aluminium występują w kolorach: biel, brąz, szczotkowane aluminium, sosna. System DEKOLUX stanowi doskonałe rozwiązanie w mocno nasłonecznionych poddaszach.

dachowa