MARIOSS SP. z o. o.     45-110 OPOLE, ul. Głowackiego 25-27                                                                                                          e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 754-10-03-522     tel.: 77 456 62 24      kom. 792 621 722                                                       e-mail dla klientów z Wrocławia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

Święta z domEXPO Opole

Święta z domEXPO Opole

DATA: 6.12.2014

GODZINA: 10:00
MIEJSCE: domEXPO Opole, ul. Kępska 8
WSTĘP WOLNY

Święta z domEXPO Opole to magiczny, niezapomniany i wyjątkowy cykl wydarzeń, w czasie którego przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji!
  • Jarmark Bożonarodzeniowy - przez cały miesiąc na placu eventowym domEXPO Opole stoją stragany oferujące świąteczne produkty, m.in.: ozdoby, prezenty dla bliskich, smakołyki, grzane wino;
  • Żywa szopka - przyjdź i poczuj atmosferę świąt, sprawdź, jakie zwierzęta czekają na Ciebie w jedynej takiej szopce w Opolu!;
  • Sanie Świętego Mikołaja - może i Ty wyruszysz w podróż razem z Mikołajem? - możliwość przejazdu za darmo!;
  • Wspólne kolędowanie z artystami Teatru Muzycznego Castello - oficjalne otwarcie Jarmarku i Szopki - 6.12.;
  • Teatr Muzyczny Castello przygotował bajkę muzyczną dla najmłodszych: "Trzy magiczne słowa' - 6.12. - start o 11:00! Zapraszamy do poznania szczegółów;
  • Pieczenie i zdobienie pierników - warsztaty dla dzieci i dorosłych już 13 i 14.12.;
  • Ozdoby świąteczne - jak zrobić je samemu, nauka projektowania, malowania i pakowania prezentów -13-14.12.;
  • I Ty zostań świętym Mikołajem - w domEXPO Opole uruchomiliśmy specjalny punkt, w którym magazynować będziemy dary, które przekażemy potrzebującym w ramach akcji "Świąteczna Paczka’;
  • Liczne konkursy, zabawy i wiele innych atrakcji!

Zapraszamy!

I Śląski Salon Budowlany 25-26 pazdziernika domEXPO w Opolu!

I Śląski Salon Budowlany to nowa odsłona Targów Budowlanych, wyposażenia wnętrz i designu. Jest to również największa na Śląsku ekspozycja firm oferujących meble na wymiar i niestandardowe wyposażenie wnętrz.

W dniach 25-26 października domEXPO w Opolu, mieszczącym się w pięknym, odrestaurowanym, ponad stuletnim budynku po cementowni „Silesia”, będzie miejscem, w którym zbiorą się wiodące firmy branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, wystroju i designu. Co szczególnie ważne, zaproszeni eksperci będą dostępni dla każdego zwiedzającego - będzie można na bieżąco zadawać pytania na nurtujące gości kwestie oraz przyjrzeć się dynamicznie zmieniającym się trendom w budownictwie, wyposażeniu wnętrz, designie. Każdy z przybyłych będzie miał niepowtarzalną okazję naocznie przekonać się o wysokiej jakości i klasie oferowanych produktów i usług naszych wystawców.

Firmy biorące udział w I Śląskim Salonie Budowlanym będą również miały możliwość nawiązać trwałe relacje biznesowe, jak również bezpośrednio poznać swoich klientów – ich oczekiwania i potrzeby.

Dodatkowo, dzięki współpracy z partnerami (w tym m. in. Polskie Centrum Narzędziowe, Izba Gospodarcza „Śląsk”) oferujemy niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w warsztatach, seminariach branżowych, w tym warsztaty z projektowania i designu wnętrz, przedstawienie działań wspierających rozwój przedsiębiorczości na Śląsku, czy formy prowadzenia działalności gospodarczej pod kątem bezpieczeństwa finansowego właścicieli. Również w ramach I Śląskiego Salonu Budowlanego odbędzie się prezentacja prac dyplomowych absolwentów Wydziału Budownictwa Politechniki Opolskiej.

Celem I Śląskiego Salonu Budowlanego jest zaproponowanie wszystkim naszym odwiedzającym ze skorzystania praktycznych rozwiązań i porad zaproszonych przez nas ekspertów - specjalistów w swojej branży. Przez cały okres trwania targów będą oni do wszelkiej dyspozycji, z chęcią pokażą, jak można połączyć praktyczność z nowoczesnym designem.

Nasze wydarzenie objął Patronatem Honorowym Marszałek Województwa Opolskiego, Prezydent Miasta Opola, Rektor Politechniki Opolskiej. Nasze działania ukierunkowujemy na firmy z województwa Opolskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego – tworząc tym samym największe tego typu wydarzenie na południu Polski.

 

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy program wkrótce.

 

25-26 października, domEXPO, ul. Kępska 8, Opole!

KIERMASZ OKIEN. WIELKA WYPRZEDAŻ !!!

W naszym punkcie handlowym znajdującym się w domEXPO przy ul.Kępskiej 8 w Opolu prowadzimy wyprzedaż okien za 1/3 ceny. PROMOCJA TRWA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW !!!

Wielkie otwarcie nowego punktu handlowego

Dnia 28.03.2014r otworzyliśmy punkt handlowy w nowym centrum budownictwa i wyposażenia wnętrz domEXPO w Opolu przy ul. Kępskiej 8. Zapraszamy codziennie od 10.00-18.00